Home » Ben Kimim?

En çok beğenilen yazıları ilk okumak için mail listesine katılın!

* zorunlu

Ben Kimim?

Merhaba;

İşletme lisans, yüksek lisans sahibiyim, işletme alanında satış / pazarlama yönetimi (Satış yöneticilerinin liderlik ve karar alma tarzlarının performanslarına etkisi) konulu tezim ile doktora eğitimimi bitirdim. Kariyerime sıcak satış ve satış ekibi yöneterek başladım, daha sonra insan kaynakları, pazarlama, satış ve it dijital dönüşüm alanlarında projeler geliştirerek aktif olarak yer aldım. Üç büyük firmanın bir çok dijital dönüşüm projeleri kurulumunda (salesforce.com, Jira, dijital pazarlama, agile dönüşüm, dijital eğitim platformu) proje yöneticisi olarak görev aldım, büyük çaplı etkinliklerde başarı hikayesi olarak sundum. Akıcı seviyede ingilizce diline vakıfım, orta seviyede Almancam da var. Bir çok projeyi aynı anda yürütebilme ve ekibimdeki personeli maksimum motivasyon ile çalıştırabilme yeteneğine sahibim.

Sizin için yapabileceklerimi özetlersek:

Her türlü dijital projenin proje yöneticiliği ve çeşitli agile rollerini (Product owner, scrum master, agile coach) üstlenebilirim.

Satış gücü etkinliği ve efektifliğini arttırmak üzere, özellikle Salesforce.com projeleri olmak üzere CRM yapıları projelendirip hayata geçirebilirim. Satış gücünün gerekli ise re-organizasyonunu yaparak doğru müşteri segmentine ve doğru müşteriye doğru personeli yönlendirerek zaman ve maliyette kısıtlama ile size büyük kazançlar sağlayabilirim.

Dijital eğitim platformları kurabilir, tüm eğitimlerinizi online şekilde gerçekleştirmenizi sağlayabilirim. Ayrıca eğitim ihtiyacı analizi ile birlikte pek çok çeşitli eğitimi (Satış, pazarlama, agile dönüşüm, liderlik vb.) bireysel olarak verebilirim.

HR Aday takip sistemi kurup, IT başta olmak üzere her türlü işe alım faaliyetlerini baştan uca yürütebilirim. Bununla birlikte pazarlama deneyimim ile birlikte işveren markası ve sosyal sorumluluk projelerine hız vererek çalışan bağlılığını arttırabilirim. Aynı zamanda yöneticilerinize koçluk ederek liderlik stillerini geliştirip daha etkin olmalarını sağlayabilirim.

Her türlü araştırma planı ve tasarımı ortaya koyarak; pazar araştırmaları, rakip araştırmaları, çalışan bağlılığı, müşteri memnuniyeti gibi konularda faydalı araştırma ve paralelinde analizler ile stratejik planlara yön verebilirim.

Bu ve bunun gibi pek çok konuda işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik size özel tasarımlarla destek vermeye hemen başlamam için, vakit kaybetmeden benimle temasa geçin!

Bu arada sevindirici bir haber! Udemy Liderlik kursum yayına geçti:

www.udemy.com/liderlik

Selamlar & Sevgiler

dralppar@gmail.com
Dr. Alp Par