Ben Kimim?

Merhaba;

İşletme lisans, yüksek lisans sahibiyim, işletme alanında satış / pazarlama yönetimi (Satış yöneticilerinin liderlik ve karar alma tarzlarının performanslarına etkisi) konulu tezim ile doktora eğitimimi bitirdim. Kariyerime sıcak satış ve satış ekibi yöneterek başladım, daha sonra insan kaynakları, pazarlama, satış ve it dijital dönüşüm alanlarında projeler geliştirerek aktif olarak yer aldım.

Bir gün yönetici olarak çalıştığım şirketten istifa ettim! Ertesi sabah kalktım kendime dedim ki, “Alp senin en sevdiğin iş nedir?” Cevap geldi: “Ben işe alım danışmanlığı yapmak istiyorum!

Sevdiği işi yapan kimse bir gün bile çalışmazmış! Ben de çalışmıyorum! Bu benim için bir hobi! İnsanlara “işe alındınız!” diye telefonda söylediğim andaki o coşku benim bütün bir haftama yansıyor! O güzel haberi sizinle birlikte vermek için “Danışmanlık” Sayfasını ziyaret edin!

Bu arada sevindirici bir haber! Udemy Liderlik kursum yayına geçti:

www.udemy.com/liderlik

Selamlar & Sevgiler

Çekinmeden arayın, sorun, mesaj atın!

0 530 360 00 58
Dr. Alp Par – Kıdemli İşe Alım Danışmanı

Aklınıza takılan bir şey için, bilgi almak için hemen hızlıca şu formu da doldurabilirsiniz:

Dr. Alp PAR – İşkur Bünyesinde 1080 numara ile kayıtlı özel istihdam bürosu olarak faaliyet gösteren Pratik İnsan Kaynakları firması bünyesinde işe alım faaliyetlerini yürüten kıdemli işe alım danışmanıdır!