Uygun Ücretlerle Hemen İşe Alım Danışmanlığı Alın!

İşe alım güzel ülkemizde başlı başına zor bir iştir. Yetenekli personeli bulmak için çok iyi bir işveren markasına sahip olmanız gerekir! En yetenekli personeller düşük ücret teklif edilse dahi binlerce çalışanı olan şirketleri tercih etmektedir! Bu durum kendi alanında söz sahibi değerli şirketler için günden güne problem haline gelmekte, aldığınız personeller beklentinizi karşılamamaktadır. Eğer ilan verip kendiniz personel bulmayı denedi iseniz, muhtemelen verdiğiniz bir sürü para karşılığında alakasız pek çok başvurudan başka bir şey elde edemediniz! Sağa sola haber verdiniz, sosyal medyada paylaştınız ama yine sonuçtan memnun değilsiniz?

Bu durumda ne yapacaksınız? Cevap basit. Bırakın sizin yerinize ben aradığınız personeli sizin için bulayım, siz de diğer işlerinize odaklanarak işinizi büyütün!

Aradığınız pozisyondaki personeli bir türlü bulamıyor musunuz?

Aradığınız adaylar mülakata geleceğim diyor ve görüşme saatinde gelmeyip telefonlarını kapatıp ortadan kayıp mı oluyorlar?

Nitelikli personel başvurusu almakta zorlanıyor musunuz?

Pozisyonlarınızı bana verin ve en nitelikli personel ile en kısa sürede el sıkışın!

İşe alım danışmanlık firması kullanmak için 10 sebep

Hemen beni arayın ve yeni personeliniz ile el sıkışın: 0 530 360 00 58

yada Whatsup’tan hemen yazın!

Aşağıdaki formu kullanarak da bilgi alabilirsiniz!

Dr. Alp PAR – İşkur Bünyesinde 1080 numara ile kayıtlı özel istihdam bürosu olarak faaliyet gösteren Pratik İnsan Kaynakları firması bünyesinde işe alım faaliyetlerini yürüten kıdemli işe alım danışmanıdır!