İş Bulma ve Mülakat Kursu

En sonunda bu da oldu! Şehir şehir gezip, online online zoom’da anlattığım tüm şeyleri adam akıllı tek bir noktada toplamaya karar verdim ve sonuç olarak haftalarca günlerce çalışıp tüm konuları eksiksiz şekilde derledim ve udemy‘de yayınladım!

Kursumuzda CV düzenlemek, önyazı düzenlemek, painletter nedir nasıl yazılır, işe alımcıların kullandığı teknikler, portallar ve bu portallarda ik personeli nasıl filtreleme yapar, iş ilanlarından tüyolar, mülakatta sorulan sorular ve bu sorulara nasıl cevap verilmesi gerektiği, tuzak sorulara verilmesi gereken yanıtlar vb. konular işlenmektedir.

İş bulmak zorlu bir iştir ve mülakat deneyimi kazanmak için çok fazla mülakata girmiş olmak gerekir. Günümüzde maalesef kişiler çok nadir olarak mülakatlara katılabilme şansı bulmaktadır. Durum böyle olunca, ele zorla geçen mülakatlarda da deneyimsizlik yüzünden elenmek geleceğinizi hep ertelemek manasına gelir. Mülakat deneyimini mülakatlarda kazanmak yerine, uzmanından mülakat ve işe alım ile ilgili her şeyi bu kurstan öğrenin, geleceğinizi ertelemeyin!

Kursta 1000’lerce saat yaptığım mülakatlar sonucu edindiğim deneyimleri işe alımcı tarafından aktarıyorum. Aynı zamanda iş hayatında çok uzun süredir bulunduğum için iş bulmak için yaptığım kendi görüşmelerimden de deneyimlerimi aktarıyorum. Böylelikle çift taraflı olarak mülakat sürecinden deneyim kazanma şansını yakalayacaksınız!

Kurs sonunda güzel ve etkin bir CV’ye sahip olarak, mülakatta size sorulan sorulara uygun yanıtlar vermeyi ve daha pek çok şeyi öğreneceksiniz. Böylelikle iş bulma şansınızın dramatik olarak artacağını öngörebilirsiniz!

Ayrıca kursa katılan arkadaşlara her türlü işe alım ve mülakat ile ilgili sorularınız için telefon ve mail adresimi paylaşıyorum, ve diledikleri kadar bana bu konularda danışma hakkı veriyorum!

Hemen kaydolun, mülakatları hızlıca geçerek aradığınız işe hızlı bir şekilde kavuşun!