Mülakat Koçluğu

İş görüşmesine çağrılmak bir dert, çağırdıklarında mülakattan elenmeden işi almak başka bir dert! İş görüşmesine çağrılıyor ama ikinci görüşmeye çağırılmıyorsanız bir şeyden emin olabilirsiniz: mülakat tekniğinizde bir sıkıntı var! Maalesef bunu tek başına çözmeniz zor, fark edemediğiniz ufacık bir hatanız bile işi alamamanıza sebep olabilir. Mülakatlarla ilgili pek çok yazıyı sitemde bulabilirsiniz!

Bu durumu nasıl aşabilirsiniz? Artık yalnız değilsiniz, bire bir ve grup iş görüşmelerinde her türlü pozisyonda binlerce saat görüşme deneyimi olan mülakat koçunuz sizin için bir telefon uzağınızda!

Tipik bir mülakat koçluğu seansı nasıl geçmekte?

Koçluk esasında çok önceden başlıyor. Sizin için öncelikle CV’nizi inceleyip yaptığınız hatalar varsa düzeltilmesi için önerilerde bulunuyorum. Daha sonra tipik başvurduğunuz pozisyonları ve çalışmak istediğiniz şirketleri bana bildiriyorsunuz. Ben bunlarla ilgili olarak çalışıyorum ve geldiğinizde sanki o iş görüşmesine girermiş gibi simültane bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Burada yaptığınız her hatada sizi durdurup başa sarıyorum ve doğru şekilde cevap verene kadar o kısmı birlikte çalışıyoruz!

Görüşelim mi?

Başvuru sitelerinde saatlerce iş başvurusu yaptıktan sonra hiç kimse sizi çağırmıyor mu?

Sürekli mülakatlara gidip, ondan sonra kimseden ses çıkmıyor mu?

Gelin CV’nizi birlikte düzenleyelim, başvurularınız için bir strateji belirleyelim, mülakatta yaptığınız hataları bire bir mülakat simülasyonu ile birlikte bulalım ve aradığınız işle kısa sürede sizi buluşturalım!

Vakit kaybetmeden hemen görüşelim! – 0 530 360 00 58

Buraya tıklayarak hemen Whatsup’tan yazın!